שירותינו

חשוב להדגיש דבר חשוב מאוד, מאיר לוי הוא לא בא להחליף את איש הרכש אשר נמצא בארגון שלכם, הוא רק בא לייעל את העסק ולהאיר את מה שנסתר מעיני איש הרכש, השף או הבעלים, וכמו שרואה חשבון חיצוני שלא בא מתוך החברה עצמה צריך לערוך מאזן של החברה ואסור לו להיות מתוך החברה, כך גם עידן לוי קניינות לא באים להחליף את הנפשות הפועלות כרגע אלא רק לסייע להשגת רווחים פרטיים רבים יותר לבעל המסעדה או אולם האירועים.

בין השירותים שמעניק העסק שלנו לבעלי מסעדות ואולמות אירועים שונים ברחבי הארץ:

א. "הסתערות" באופן משמעותי ביותר על העסק הפונה אלינו, בסריקה קפדנית ביותר וחסרת תקדים של כל המוצרים והפריטים אשר נרכשים על ידי בית העסק, בסריקה אחר המחירים, הספקים, אופן הרכישה, בחינה מדוקדקת של הסכמי התשלום, וכמו שרופא לא יכול לרפא את החולה אלא ע"י בדיקה ראשונית כמו שהאדם הולך ל"טרם" ושם לא יסכימו לתת לו שום רפואה אלא על ידי הבדיקה הראשונית כך עידן לוי קניינות מבצעת ראשונה בדיקה מדוקדקת וחסרת פשרות, כיצד מתנהל אגף הרכש של המסעדה או אולם האירועים,

אשר יינתן לבית העסק המבקש את סריקתנו, וייתכן, שנמצא בבדיקה שהמסעדה שלכם, או האולם שלכם פועל מצויין בתחום הרכש ואינו זקוק לסיוע מצידנו, שאז נוריד את הכובע ונשבח את בעל העסק על היות ענף הרכש פועל היטב אצלו, איפוא, אם נמצא אשר נוכל לשפר, להועיל, לחסוך, להפחית עלויות, להגביר רווחים לבעל העסק, נציע לבעל העסק עסקה, הוגנת הן מצידנו והן מצידו, ונצא לדרך משותפת של שיתוף פעולה אשר בוודאי בעזרת השם יניב פירות ויישא בתוצאה חשובה של השגת רווח מקסימלי לבעלי העסק, ועבורנו תהיה זה עוד הנחת אבן פינה במסלולנו להצעיד את עידן לוי קניינות לשפר את הרווחים של בעלי העסקים העובדים עמנו.


בדיקה זו, תעלה לכל בעל עסק אשר יחפוץ בה, 1,000 ש"ח + מע"מ - ולאחר בדיקה זו נציג בפניכם תמונת מצב כוללת של העסק שלכם, איך פועל, איפה יש לשפר, איפה הכל בסדר, מה בדיוק צריך לעשות, וממש כמו רופא מאבחן אשר לפני הרפואה ומלאכת הנתיחה תבוא הסריקה והאבחון הראשוני, ובגלל שהבדיקה הזו אורכת זמן וגוזלת מאמצים וכוחות, לכן היא בתשלום (מועט מאוד השווה לכל כיס) אם בעל העסק מבין, שבדיקה זו נותנת לו תמונת מצב מוחלטת של העסק שלו. 

עידן לוי קניינות, אשר בראש העסק מאיר לוי מחזיקה באמתחתה רשימה ארוכה של ספקים ואנשי מקצוע, אשר מתחייבים לתת (דרכו) את המחירים הטובים ביותר, כדי להוזיל את עלויות המסעדה או אולם האירועים אשר הוא לקוח של עידן לוי קניינות.
התורה אומרת שאסור לאדם להתגאות, וזה כי "ה' אלוקיך הוא נותן לך כח לעשות חיל" (דברים ח' יח'), אומר שם האונקלוס "השם יהיב לך עצה למיקני ניכסין" – פירוש, שבורא עולם נותן לאדם עצה לקנות נכסים, ובזה התברך מאיר לוי וזה סוד הצלחתו, שיודע אשר הכל בזכות אביו שבשמיים שמדריכו ורועה אותו בכל צעד שעושה.
 
ב. בנוסף, הנכם מקבלים שירות תמורת עמלה חודשית קבועה מראש, ללא שום הפתעות בסוף החודש. מצב שבו בעל העסק יודע לקראת מה הוא הולך, ויודע כמה יעלה לו השירותים של עידן לוי קניינות, כל אחד יקבל הצעת מחיר לפי היקף העבודה (זמן השקעה יומית, נסיעה למקום העסק, טרחה ועמל בהשגת הקיניינים הרוחניים והגשמיים לבעל העסק וכן הלאה), שתכלול גם בדיקת חשבוניות יומית מצד מאיר לוי, שניחן בכשרון מיוחד מבורא עולם להתבונן בחשבונית ובמבט קצר להבחין במחיר שונה שחוייב בחשבונית מאשר ממה שסוכם עמו בהתחלה, ובמצב כזה מאיר בעצמו ידרוש מהספק זיכויים בעת שמצטרך אליהם ויסיר ממכם את הצורך לרדוף אחר הספק.

ג. ייעוץ והכוונה לבעלי מסעדות ואולמות אירועים, בנתינת עצות ודרכים שונות כיצד להפחית מאחוז עלות המזון (פוד קוסט) בעסק שלהם, ובכך להביא לרווח יותר נקי ומשמעותי לכיס.

ד. שירות הזמנות כולל - אין יותר לטרטר את השף כדי שיפצל את ההזמנות לכל מיני ספקים, אלא כל ההזמנות יעברו למאיר לוי, והוא כבר ידאג להכניס את ההזמנות ולהתמודד עם הספקים במידה שלא מתקבלת הסחורה או שיש איחור, רק להתקשר למאיר או אפילו רק לשלוח הודעה וכבר מאיר מסדר את הכל, כל בעיה וכל תקלה - מאיר דואג מיידית לתקן, במסעדת המוציא למשל, הטבחים והשפים לא מוותרים על שירותיו של מאיר, וכל בעיה שיש להם יש להם את מאיר בתור אבא ואמא ממש לטפל בכל בעיה וסוגייה הנקרית בפניהם.
בניית אתרים - טואול